עודכנית - מאגר ניהול ידע

חדשות והכרזות

עדכון טפסי בקשות לביצוע
פורסם ב: Mon, Oct 16, 2017 9:41 AM
קריאות שירות
פורסם ב: Sun, Oct 1, 2017 4:52 PM
מה חדש - פלטינום 1.76
פורסם ב: Thu, Aug 10, 2017 8:34 AM
עדכון חשבון בא כוח
פורסם ב: Thu, Jul 6, 2017 3:24 PM
מה חדש - חשבונאית 1.09
פורסם ב: Sun, Jul 2, 2017 9:15 AM
תקנות הוצאה לפועל ליוני 2017
פורסם ב: Thu, Jun 22, 2017 8:29 AM

עיון בקטגוריות

מאמרים נבחרים RSS Feed
מאמרים שנוספו לאחרונה RSS Feed
שגיאה בהורדת קבצי הוצל"פ במטרו
פורסם בתאריך Tue, Sep 26, 2017 in טכני
לדוח הדפסת חיובים נוספה עמודה - שעות עבודה
פורסם בתאריך Sun, Sep 24, 2017 in כספים
לדוח הדפסה של יומן נוספה עמודה - סוג דיון
פורסם בתאריך Sun, Sep 24, 2017 in יומן ומשימות
הכלת תשלום על כל גורמי העיקול במדיה
פורסם בתאריך Sun, Sep 24, 2017 in כלים שלובים
הרשאה להצגת מצב כספי לתיק
פורסם בתאריך Tue, Sep 19, 2017 in כספים
מאמרים פופולריים RSS Feed
ברוכים הבאים - ביצוע הגדרות ראשונות במערכת עו"דכנית פלטינום
נצפה 2490 פעמים מאז Tue, Feb 24, 2015
כלים שלובים - סטטוס פעולות בתקשורת
נצפה 1027 פעמים מאז Wed, Jan 21, 2015
סרטון הדרכה - הגדרות ניהול משתמשים
נצפה 857 פעמים מאז Mon, Feb 2, 2015
למה אין כפתור עדכן, מחק או הוסף בתפריט כלשהו? (רשימה, לקוח או תיק)
נצפה 837 פעמים מאז Tue, Sep 23, 2014
סרטון הדרכה - הגדרות מודול כספים
נצפה 754 פעמים מאז Tue, Feb 17, 2015

הירשם לכל המאגר

קבל עידכון במייל כאשר מאמר חדש מתווסף למאגר.