חדשות ועדכונים
חדשות ועדכונים
*מה חדש* לגרסה 1.72 | פורסם ב: Thu, Jul 14, 2016 10:10 AM
**עדכון למשרדים העובדים עם מודול צפיה במסמכי נט המשפט** | פורסם ב: Tue, May 31, 2016 10:12 AM
*מה חדש* לגרסה 1.71 | פורסם ב: Tue, Mar 22, 2016 11:55 AM
*מה חדש* לגרסה 1.70 | פורסם ב: Wed, Nov 25, 2015 1:28 PM
*מה חדש* לגרסה 1.69 | פורסם ב: Sun, Aug 9, 2015 3:39 PM
*מה חדש* לגרסה 1.68 | פורסם ב: Wed, Jun 17, 2015 12:24 PM
*מה חדש* לגרסה 1.67 | פורסם ב: Thu, Mar 26, 2015 1:39 PM
סטטוס פעולות התקשורת | פורסם ב: Mon, Mar 23, 2015 3:10 PM
כלים שלובים - סטטוס תקלות | פורסם ב: Thu, Oct 30, 2014 12:06 PM
חיפוש בנושאים
חשובים
אחרונים שנוספו
גורם העיקול "מרכבה ספקי ממשלה" (9003) ירד ממדיה מגנטית
פורסם בMon, Nov 28, 2016
נוסף חוצץ לוג שינויים לכרטיסי התיקים ולדוחות שנתיים והצהרות הון
פורסם בMon, Sep 19, 2016 - חשבונאית - עדכונים לגרסה 1.07
נוספו שני סוגי תיקי מערכת - דיווח שנתי ו - הצהרת הון
פורסם בMon, Sep 19, 2016 - חשבונאית - עדכונים לגרסה 1.07
בניהול משרד - רשימת דיווחים - שליחת דיווח בדוא"ל, נוספה אפשרות לפתוח לעריכה
פורסם בMon, Sep 19, 2016 - חשבונאית - עדכונים לגרסה 1.07
נוספה הגדרת מערכת של מסמכים לדיווח שנתי והצהרת הון (הגדרה 146)
פורסם בMon, Sep 19, 2016 - חשבונאית - עדכונים לגרסה 1.07
לרשימת דו"חות ניהול משרד נוספו דו"חות חדשים
פורסם בMon, Sep 19, 2016 - חשבונאית - עדכונים לגרסה 1.07
נוספה אפשרות לעבוד עם מידור כרטיסי לקוחות ותיקים (בדומה לקיים בעודכנית פלטינום)
פורסם בMon, Sep 19, 2016 - חשבונאית - עדכונים לגרסה 1.07
פופולריים
מה חדש - גרסה 1.66
נצפה 6623 פעמים מתאריך Tue, Feb 3, 2015
בעלי דירוג גבוה
סרטון הדרכה - הכנת בקשות לשידור בתקשורת כלים שלובים
דירוג: 4.6/5 מתוך 7 מצביעים