עודכנית - מאגר ניהול ידע

במספור תיקי לקוח הוספנו הגדרה - מספר תיק שיתקבל בעת הוספת תיק חדש

איפה?

עודכנית פלטינום:

הגדרות מערכת > תיקים > הגדרה 46 - תיקים - הגדרות 

מה התחדש בגרסה? [1.73]

הוספנו הגדרה מספר תיק שיתקבל בעת הוספת תיק חדש. האפשרויות לבחירת המספור הן:

1. המספר הפנוי הבא מהמספר האחרון שהוקם בלקוח (יהיה ברירת המחדל) - ז"א מספר התיק האחרון שנוסף ללקוח + 1.

2. המספר הפנוי הבא הגבוה ביותר בלקוח - מספר התיק הגבוה ביותר ברשימת תיקי הלקוח + 1.


 

שדות נוספים
  • מודול: תיקים ולקוחות
0 (0)
דירוג המאמר (אין הצבעות)
דרג את המאמר
צרופות
אין צרופות למאמר זה.
הערות
אין הערות למאמר זה.
שם מלא
כתובת מייל
קוד אבטחה Security Code
מאמרים קשורים RSS Feed
סרטון הדרכה - עבודה בכרטיס תיק
נצפה 507 פעמים מאז Mon, Jan 12, 2015
איך מעדכנים פרטים (שם, סטטוס, מטפל, סוג, זיהוי נוסף וכו.) בתיק ?
נצפה 383 פעמים מאז Tue, Oct 21, 2014
תפריט החוצצים מימין נעלם (כרטיס לקוח או תיק)
נצפה 531 פעמים מאז Mon, Sep 29, 2014
איך מוסיפים מהות לרשימת המהויות בתיק?
נצפה 231 פעמים מאז Wed, Oct 1, 2014
סרטון הדרכה - פתיחת תיקי הוצל"פ חדשים (פנימיים) מנתוני תקשורת
נצפה 663 פעמים מאז Mon, Mar 16, 2015
איך אני רואה את כל התיקים של לקוח מסויים ?
נצפה 232 פעמים מאז Mon, Oct 6, 2014
איך פותחים תת תיק לתיק?
נצפה 409 פעמים מאז Sun, Dec 7, 2014
איך הופכים תיק רגיל להיות תת תיק של לקוח אחר?
נצפה 470 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
איך מוסיפים חוצצי משתמש לתיק ?
נצפה 629 פעמים מאז Sun, Oct 5, 2014
סרטון הדרכה - הגדרות למילוי טפסים
נצפה 678 פעמים מאז Mon, Nov 24, 2014