עודכנית - מאגר ניהול ידע
תיקים מאמרים RSS Feed
במספור תיקי לקוח הוספנו הגדרה - מספר תיק שיתקבל בעת הוספת תיק חדש
נצפה 244 פעמים מאז Mon, Feb 13, 2017
איפה? עודכנית פלטינום: הגדרות מערכת > תיקים > הגדרה 46 - תיקים - הגדרות  מה התחדש בגרסה? [1.73] הוספנו הגדרה מספר תיק שיתקבל בעת הוספת תיק חדש. האפשרויות לבחירת המספור הן: 1. המספר הפנוי הבא מהמספר האחרון שהוקם בל... קרא עוד
מידור תיקים
נצפה 300 פעמים מאז Mon, Feb 2, 2015
איפה? הגדרות מערכתתיקים - הגדרות (קוד 46)קבוצות משתמשים/הרשאות (קוד 26) כרטיס תיק > חוצץ הגדרות   מה התחדש בגרסה? [1.66] נוספה האפשרות לעבוד עם מידור תיקים בעבודה עם הגדרה זו, פרטי התיק יוצגו רק למטפלים בו או בהתאם... קרא עוד
בהגדרות הכלליות בכרטיס לקוח נוספו מספר אפשרויות המתייחסות למידור התיקים שלו
נצפה 311 פעמים מאז Wed, Mar 18, 2015
איפה? חוצץ תיקים ולקוחות > לקוחות > הצגת כרטיס הלקוח > חוצץ "הגדרות" > כללי מה התחדש בגרסה? [1.67] בהגדרות הלקוח הכלליות נוספו האפשרויות: לבחור מטפלים קבועים בתיקים חדשים המוקמים לאותו לקוח.   בחירה האם כב... קרא עוד
סרטון הדרכה - מידור תיקים
נצפה 413 פעמים מאז Mon, Apr 6, 2015
סרטון הדרכה - דו"חות מערכת - תיקים ולקוחות
נצפה 647 פעמים מאז Sun, Jan 18, 2015
חוצץ יומן פעילות
נצפה 400 פעמים מאז Sun, Apr 23, 2017
איפה?  בתפריט תיקים ולקוחות > בהצגת כרטיס תיק > חוצץ "יומן פעילות" מה התחדש בגרסה? [1.75] התווספה אפשרות להצגת מקור מידע בחוצץ "יומן פעילות"       ... קרא עוד
תפריט החוצצים מימין נעלם (כרטיס לקוח או תיק)
נצפה 531 פעמים מאז Mon, Sep 29, 2014
איך מגיעים? מתוך כרטיס לקוח או התיק פעולות לביצוע: במקום בו היו נראים החוצצים> לחץ על כותרת החוצץ המוצג למטה, כך שסרגל החוצצים מתחתיה יופיע. בסרגל שהופיע מתחת לכותרת> קליק ימני בעכבר> "הצג סרגל ניווט". ... קרא עוד
סרטון הדרכה - פתיחת תיק פנימי מסוג הוצל"פ
נצפה 532 פעמים מאז Mon, Mar 9, 2015
מה ההבדל בין חוצץ מסוג טופס, לבין חוצץ מסוג רשימה?
נצפה 477 פעמים מאז Mon, Nov 24, 2014
 חוצץ טופס: בחוצץ מסוג טופס, השדות כמו שהם, ע... קרא עוד
איך מעדכנים פרטים (שם, סטטוס, מטפל, סוג, זיהוי נוסף וכו.) בתיק ?
נצפה 383 פעמים מאז Tue, Oct 21, 2014
איך מגיעים? מתוך כרטיס התיק בו רוצים לעדכן ... קרא עוד
איך מעבירים תיק מלקוח אחד ללקוח אחר?
נצפה 595 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
איך מגיעים? במסך ראשי > תצוגה > כלים ותחזוקה... קרא עוד
איך מוסיפים חוצצי משתמש לתיק ?
נצפה 629 פעמים מאז Sun, Oct 5, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > קוד 98 - תיקים - חוצצ... קרא עוד
סרטון הדרכה - פתיחת תיקי הוצל"פ חדשים (פנימיים) מנתוני תקשורת
נצפה 663 פעמים מאז Mon, Mar 16, 2015
סרטון הדרכה - כרטיס תיק הוצל"פ פנימי
נצפה 424 פעמים מאז Mon, Mar 9, 2015
סרטון הדרכה - הגדרות למילוי טפסים
נצפה 678 פעמים מאז Mon, Nov 24, 2014
סרטון הדרכה - הגדרות תיק
נצפה 426 פעמים מאז Mon, Jan 19, 2015
סרטון הדרכה - הוספת תיק חדש
נצפה 490 פעמים מאז Thu, Jan 8, 2015
סרטון הדרכה - עבודה בכרטיס תיק
נצפה 507 פעמים מאז Mon, Jan 12, 2015
איך פותחים תת תיק לתיק?
נצפה 409 פעמים מאז Sun, Dec 7, 2014
איך מגיעים? מכרטיס התיק, לו רוצים לפתוח תת-&... קרא עוד
איך מוסיפים הליך לרשימת ההליכים בתיק?
נצפה 498 פעמים מאז Wed, Oct 29, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > תיקים - הליכים (קו&... קרא עוד
איך מוסיפים מקום תיוק
נצפה 313 פעמים מאז Tue, Sep 23, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > תיקים > מקומות תי... קרא עוד
איך אני רואה את כל התיקים של לקוח מסויים ?
נצפה 232 פעמים מאז Mon, Oct 6, 2014
  כרטיס הלקוח: חוצץ תיקים > רשימת התיקים של•... קרא עוד
איך להפוך תיק שפתחתי בלקוח כללי (לקוחות מזדמנים) ללקוח בפני עצמו ?
נצפה 347 פעמים מאז Tue, Oct 21, 2014
  כשעובדים עם "לקוח כללי" או "לקוחות מזדמנים"... קרא עוד
בנסיון להפיק קבלת פקדון לא מזהה את התיק
נצפה 365 פעמים מאז Sun, Oct 12, 2014
איך מגיעים? כרטיס התיק > חוצץ "צדדים". פעולו—... קרא עוד
איך מוסיפים מהות לרשימת המהויות בתיק?
נצפה 231 פעמים מאז Wed, Oct 1, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > קוד 33 - רשימת מהויו... קרא עוד
איך מוחקים תיק?
נצפה 386 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
איך מגיעים? מתוך כרטיס לקוח > רשימת תיקים מ&#... קרא עוד
איך הופכים תיק רגיל להיות תת תיק של לקוח אחר?
נצפה 470 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > תצוגה > כלים ותחזוקה >... קרא עוד