עודכנית - מאגר ניהול ידע
איך מוסיפים/מפיקים מאמרים RSS Feed
למה אין כפתור עדכן, מחק או הוסף בתפריט כלשהו? (רשימה, לקוח או תיק)
נצפה 103 פעמים מאז Tue, Sep 23, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת  פעולות לביצוע: ... קרא עוד
איך מתייקים מסמך?
נצפה 96 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
  ראו סרטון הדרכה בנושא - סרטון הדרכה - תיוק &... קרא עוד
איך אני מוסיף, משנה, או מבטל ססמת כניסה
נצפה 94 פעמים מאז Tue, Oct 7, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > ניהול משרד > רשימ... קרא עוד
סרטון הדרכה - הוספת תיק חדש
נצפה 90 פעמים מאז Thu, Jan 8, 2015
איך מפיקים טפסי הוצל"פ ?
נצפה 79 פעמים מאז Wed, Jan 14, 2015
שאלה: איך מפיקים טפסי הוצל"פ? (למשל, בקשה לסג•... קרא עוד
איך מוסיפים שבלונה חדשה ?
נצפה 78 פעמים מאז Sun, Sep 21, 2014
איך מגיעים? מסמך Word במחשב עליו רוצים לבסס את &#... קרא עוד
סרטון הדרכה - הוספת קבלת פקדון ויתרת פתיחה
נצפה 71 פעמים מאז Tue, Mar 3, 2015
סרטון הדרכה - הפקת חשבונית מס/קבלה
נצפה 70 פעמים מאז Tue, Feb 17, 2015
סרטון הדרכה - הפקת קבלות
נצפה 69 פעמים מאז Sun, Feb 22, 2015
איך מוסיפים חוצצי משתמש לתיק ?
נצפה 68 פעמים מאז Sun, Oct 5, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > קוד 98 - תיקים - חוצצ... קרא עוד
למי במשרד יש הרשאה להוספת משתמשים?
נצפה 64 פעמים מאז Thu, Sep 11, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > תצוגה > כלים ותחזוקה > ... קרא עוד
סרטון הדרכה - חשבונית זיכוי ותיקון קבלה
נצפה 63 פעמים מאז Sun, Feb 22, 2015
איך רושמים הוצאה?
נצפה 62 פעמים מאז Tue, Nov 18, 2014
איך מגיעים? חלון פרטי רישום הוצאה ב: כרטיס ל... קרא עוד
סרטון הדרכה - פתיחת תיק פנימי מסוג הוצל"פ
נצפה 59 פעמים מאז Mon, Mar 9, 2015
איך מוסיפים חשבון בנק ?
נצפה 58 פעמים מאז Sun, Sep 28, 2014
איך מגיעים? מהמסך הראשי> תפריט "כספים"> אייק... קרא עוד
מה ההבדל בין הוסף (לקוח, תיק וכו) לבין אייקון הרשימה (לקוחות, תיקים וכו)?
נצפה 58 פעמים מאז Sun, Oct 5, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > סרגל הניווט > האייקו&... קרא עוד
איך פותחים תת תיק לתיק?
נצפה 57 פעמים מאז Sun, Dec 7, 2014
איך מגיעים? מכרטיס התיק, לו רוצים לפתוח תת-&... קרא עוד
איך מוסיפים סעיף הוצאה ?
נצפה 57 פעמים מאז Thu, Oct 23, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > כספים > רשימת סעי... קרא עוד
מה ההבדל בין תיוק פריט לבין תיוק צרופה (ב outlook)?
נצפה 56 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
 מה זה? תייק פריט = פריט המייל כולו - ההודעה &#... קרא עוד
איך מוסיפים מקום תיוק
נצפה 55 פעמים מאז Tue, Sep 23, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > תיקים > מקומות תי... קרא עוד
איך מוסיפים חשבונית מס בלבד ?
נצפה 53 פעמים מאז Sun, Oct 5, 2014
איך מגיעים? סרגל הניווט > חוצץ "כספים"> "הוסף ... קרא עוד
איך מוסיפים הליך לרשימת ההליכים בתיק?
נצפה 53 פעמים מאז Wed, Oct 29, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > תיקים - הליכים (קו&... קרא עוד
סרטון הדרכה - הוספת משיכה מפקדון
נצפה 53 פעמים מאז Tue, Mar 3, 2015
איך מוסיפים חשבונית מס/קבלה ?
נצפה 52 פעמים מאז Sun, Sep 28, 2014
איך מגיעים? סרגל הניווט > חוצץ "כספים"> "הוסף ... קרא עוד
איך מוסיפים חוצצי משתמש ללקוח ?
נצפה 52 פעמים מאז Wed, Oct 1, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > קוד 100 - לקוחות - חו—... קרא עוד
איך מפיקים דו"ח רווח הפסד ?
נצפה 49 פעמים מאז Sun, Sep 28, 2014
איך מגיעים? סרגל הניווט > חוצץ "כספים"> דו"חו... קרא עוד
איך מוסיפים לקוח ?
נצפה 49 פעמים מאז Tue, Oct 21, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > סרגל הניווט > תיקים ו–... קרא עוד
איך מוסיפים עובד/משתמש חדש?
נצפה 48 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > ניהול משרד> רשי... קרא עוד
הוספת כרטיס אשראי למערכת
נצפה 46 פעמים מאז Wed, Dec 17, 2014
שאלה: במשרד עובדים עם כרטיסי אשראי, האם ואי&... קרא עוד
איך מוסיפים מחירון מיוחד ?
נצפה 45 פעמים מאז Mon, Oct 6, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > מחירונים מיוחד•... קרא עוד
איך מוסיפים ספק?
נצפה 44 פעמים מאז Wed, Sep 17, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > כספים > ספקים פעולות &#... קרא עוד