עודכנית - מאגר ניהול ידע
איך מוסיפים/מפיקים מאמרים RSS Feed
איך מתייקים מסמך?
נצפה 322 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
  ראו סרטון הדרכה בנושא - סרטון הדרכה - תיוק &... קרא עוד
למי במשרד יש הרשאה להוספת משתמשים?
נצפה 188 פעמים מאז Thu, Sep 11, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > תצוגה > כלים ותחזוקה > ... קרא עוד
איך מוסיפים שבלונה חדשה ?
נצפה 219 פעמים מאז Sun, Sep 21, 2014
איך מגיעים? מסמך Word במחשב עליו רוצים לבסס את &#... קרא עוד
איך מוסיפים חוצצי משתמש לתיק ?
נצפה 320 פעמים מאז Sun, Oct 5, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > קוד 98 - תיקים - חוצצ... קרא עוד
איך מוסיפים עובד/משתמש חדש?
נצפה 146 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > ניהול משרד> רשי... קרא עוד
איך מוסיפים מחירון מיוחד ?
נצפה 145 פעמים מאז Mon, Oct 6, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > מחירונים מיוחד•... קרא עוד
סרטון הדרכה - פתיחת תיק פנימי מסוג הוצל"פ
נצפה 210 פעמים מאז Mon, Mar 9, 2015
סרטון הדרכה - הוספת משיכה מפקדון
נצפה 188 פעמים מאז Tue, Mar 3, 2015
סרטון הדרכה - הוספת קבלת פקדון ויתרת פתיחה
נצפה 309 פעמים מאז Tue, Mar 3, 2015
איך מוסיפים חוצצי משתמש ללקוח ?
נצפה 173 פעמים מאז Wed, Oct 1, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > קוד 100 - לקוחות - חו—... קרא עוד
סרטון הדרכה - חשבונית זיכוי ותיקון קבלה
נצפה 204 פעמים מאז Sun, Feb 22, 2015
סרטון הדרכה - הפקת קבלות
נצפה 206 פעמים מאז Sun, Feb 22, 2015
סרטון הדרכה - הפקת חשבונית מס/קבלה
נצפה 202 פעמים מאז Tue, Feb 17, 2015
איך מוסיפים סעיף הוצאה ?
נצפה 153 פעמים מאז Thu, Oct 23, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > כספים > רשימת סעי... קרא עוד
סרטון הדרכה - הוספת תיק חדש
נצפה 205 פעמים מאז Thu, Jan 8, 2015
איך מפיקים טפסי הוצל"פ ?
נצפה 274 פעמים מאז Wed, Jan 14, 2015
שאלה: איך מפיקים טפסי הוצל"פ? (למשל, בקשה לסג•... קרא עוד
הוספת כרטיס אשראי למערכת
נצפה 137 פעמים מאז Wed, Dec 17, 2014
שאלה: במשרד עובדים עם כרטיסי אשראי, האם ואי&... קרא עוד
איך פותחים תת תיק לתיק?
נצפה 182 פעמים מאז Sun, Dec 7, 2014
איך מגיעים? מכרטיס התיק, לו רוצים לפתוח תת-&... קרא עוד
איך רושמים הוצאה?
נצפה 153 פעמים מאז Tue, Nov 18, 2014
איך מגיעים? חלון פרטי רישום הוצאה ב: כרטיס ל... קרא עוד
מה ההבדל בין תיוק פריט לבין תיוק צרופה (ב outlook)?
נצפה 197 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
 מה זה? תייק פריט = פריט המייל כולו - ההודעה &#... קרא עוד
איך מוסיפים הליך לרשימת ההליכים בתיק?
נצפה 200 פעמים מאז Wed, Oct 29, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > תיקים - הליכים (קו&... קרא עוד
למה אין כפתור עדכן, מחק או הוסף בתפריט כלשהו? (רשימה, לקוח או תיק)
נצפה 370 פעמים מאז Tue, Sep 23, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת  פעולות לביצוע: ... קרא עוד
איך מוסיפים מקום תיוק
נצפה 139 פעמים מאז Tue, Sep 23, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > תיקים > מקומות תי... קרא עוד
איך אני מוסיף, משנה, או מבטל ססמת כניסה
נצפה 382 פעמים מאז Tue, Oct 7, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > ניהול משרד > רשימ... קרא עוד
מה ההבדל בין הוסף (לקוח, תיק וכו) לבין אייקון הרשימה (לקוחות, תיקים וכו)?
נצפה 153 פעמים מאז Sun, Oct 5, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > סרגל הניווט > האייקו&... קרא עוד
איך מוסיפים לקוח ?
נצפה 155 פעמים מאז Tue, Oct 21, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > סרגל הניווט > תיקים ו–... קרא עוד
איך מוסיפים חשבונית מס/קבלה ?
נצפה 161 פעמים מאז Sun, Sep 28, 2014
איך מגיעים? סרגל הניווט > חוצץ "כספים"> "הוסף ... קרא עוד
איך מוסיפים חשבונית מס בלבד ?
נצפה 139 פעמים מאז Sun, Oct 5, 2014
איך מגיעים? סרגל הניווט > חוצץ "כספים"> "הוסף ... קרא עוד
איך מפיקים דו"ח רווח הפסד ?
נצפה 163 פעמים מאז Sun, Sep 28, 2014
איך מגיעים? סרגל הניווט > חוצץ "כספים"> דו"חו... קרא עוד
איך מוסיפים ספק?
נצפה 134 פעמים מאז Wed, Sep 17, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > כספים > ספקים פעולות &#... קרא עוד
איך מוסיפים חשבון בנק ?
נצפה 170 פעמים מאז Sun, Sep 28, 2014
איך מגיעים? מהמסך הראשי> תפריט "כספים"> אייק... קרא עוד