עודכנית - מאגר ניהול ידע
חשבוניות/קבלות מאמרים RSS Feed
איפה רואים בפלטינום את הקבלות הזמניות שהופקו בזהב?
נצפה 184 פעמים מאז Wed, Jan 14, 2015
בהסבת הנתונים מהזהב - למערכת הפלטינום, בגל&#... קרא עוד
איפה רואים את הקבלות הזמניות (לא פקדון) שהוסבו מהזהב?
נצפה 129 פעמים מאז Tue, Oct 7, 2014
  תקבולים זמניים (לא פקדון) שלא הופקה בגינ... קרא עוד
בהדפסה מתוך הצגת חשבונית עצמית, נוספה עמודת "תיק פנימי" הכוללת את מספר ושם התיק
נצפה 173 פעמים מאז Thu, Jul 23, 2015
איפה? כספים > הוצאות > הצגת חשבונית עצמית > ... קרא עוד
קביעת מספור למסמכים חשבונאיים
נצפה 186 פעמים מאז Thu, Dec 18, 2014
שאלה: האם ואיך ניתן לקבוע את מספרי המסמכים &... קרא עוד
סרטון הדרכה - הגדרות מודול כספים
נצפה 275 פעמים מאז Tue, Feb 17, 2015
סרטון הדרכה - חשבונית זיכוי ותיקון קבלה
נצפה 204 פעמים מאז Sun, Feb 22, 2015
סרטון הדרכה - חשבוניות וקבלות
נצפה 138 פעמים מאז Wed, Nov 26, 2014
סרטון הדרכה - הפקת קבלות
נצפה 206 פעמים מאז Sun, Feb 22, 2015
סרטון הדרכה - הפקת חשבונית מס/קבלה
נצפה 202 פעמים מאז Tue, Feb 17, 2015
איך מבטלים חשבונית מס/קבלה ?
נצפה 203 פעמים מאז Tue, Dec 16, 2014
שאלה: איך ניתן לבטל ו/או למחוק חשבונית מס/קב... קרא עוד
איך מבטלים חשבונית מס?
נצפה 323 פעמים מאז Sun, Dec 14, 2014
שאלה: איך ניתן לבטל ו/או למחוק חשבונית מס? ת... קרא עוד
דו"ח הכנסות
נצפה 192 פעמים מאז Tue, Dec 9, 2014
שאלה: איזה דוחות מתייחסים להכנסות, ואיפה &#... קרא עוד
למה חשבונית מס/קבלה מופיעה גם בחוצץ חשבוניות וגם בחוצץ קבלות
נצפה 106 פעמים מאז Wed, Nov 26, 2014
שאלה: האם יש הבדל בין חשבונית מס/קבלה שמפיק&... קרא עוד
מה ההבדל בין חשבונית מס/קבלה לבין חשבונית מס בלבד ?
נצפה 134 פעמים מאז Sun, Sep 28, 2014
קבלה/חשבונית מס = מופקת עם פרטי תקבול וריש... קרא עוד
איך מוסיפים חשבונית מס/קבלה ?
נצפה 161 פעמים מאז Sun, Sep 28, 2014
איך מגיעים? סרגל הניווט > חוצץ "כספים"> "הוסף ... קרא עוד
איך מוסיפים חשבונית מס בלבד ?
נצפה 139 פעמים מאז Sun, Oct 5, 2014
איך מגיעים? סרגל הניווט > חוצץ "כספים"> "הוסף ... קרא עוד