עודכנית - מאגר ניהול ידע
איך מעדכנים/משנים מאמרים RSS Feed
איך מבצעים עדכונים?
נצפה 139 פעמים מאז Sun, Oct 19, 2014
איך מגיעים? מסך הכניסה הראשי למערכת > תפרי... קרא עוד
עדכון לקראת שינוי אחוז המע"מ (החל מ-01/10/15)
נצפה 90 פעמים מאז Thu, Sep 24, 2015
 עדכון אחוז מע"מ ל-17% קרא עוד
איך מעדכנים פרטים (שם, סטטוס, מטפל, סוג, זיהוי נוסף וכו.) בתיק ?
נצפה 157 פעמים מאז Tue, Oct 21, 2014
איך מגיעים? מתוך כרטיס התיק בו רוצים לעדכן ... קרא עוד
איך מעבירים תיק מלקוח אחד ללקוח אחר?
נצפה 287 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
איך מגיעים? במסך ראשי > תצוגה > כלים ותחזוקה... קרא עוד
איך ניתן לראות ערך מקורי של פריט מידע שעודכן או נמחק או מה הפעולות שנעשו בתיק כלשהו?
נצפה 145 פעמים מאז Tue, Sep 23, 2014
איך מגיעים? לבדיקת ערך מקורי של פריט מידע: –... קרא עוד
ביצוע עדכונים לתוכנת הייצוא - Odexport
נצפה 261 פעמים מאז Sun, Feb 22, 2015
ביצוע עדכון לתוכנת הייצוא Odexport  לביצוע עדכו&#... קרא עוד
הגדרה 17 - ניהול משרד - עדכון אוטומטי
נצפה 178 פעמים מאז Wed, Apr 1, 2015
מתי נצטרך? הגדרה זו מתייחסת לאפשרויות שונ&... קרא עוד
איך אני מגדיר מחיר לפריט חיוב כך שישתנה בלקוחות או תיקים מסויימים ?
נצפה 185 פעמים מאז Mon, Oct 6, 2014
שאלה: איך אני מגדיר מחיר שונה (מהמחירון הכל... קרא עוד
סרטון הדרכה - הגדרות מודול כספים
נצפה 275 פעמים מאז Tue, Feb 17, 2015
הגדרת חשבון בנק לתשלום אגרות (מחליף את קופת ההפקדות)
נצפה 235 פעמים מאז Thu, Oct 30, 2014
  על מנת לרשום ולשדר פעולות עיקול, יש צורך ל&... קרא עוד
בנסיון להגדיר חתימה דיגיטלית ממחשב בו מותקן כרטיס חכם - מתקבלת הודעה על כך שלא נבחרה תעודה
נצפה 213 פעמים מאז Thu, Feb 19, 2015
 תיאור: הגדרות מערכת > הגדרות הוצל"פ 31 ו/או 32 ב–... קרא עוד
איך מעדכנים פרטי חייב בתיק ?
נצפה 188 פעמים מאז Tue, Oct 21, 2014
איך מגיעים? מכרטיס התיק > חוצץ "חייבים". פעו–... קרא עוד
למה אין כפתור עדכן, מחק או הוסף בתפריט כלשהו? (רשימה, לקוח או תיק)
נצפה 370 פעמים מאז Tue, Sep 23, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת  פעולות לביצוע: ... קרא עוד
איך אני מוסיף, משנה, או מבטל ססמת כניסה
נצפה 382 פעמים מאז Tue, Oct 7, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > ניהול משרד > רשימ... קרא עוד
איך מגדירים סיווגים חשבונאיים לסעיפי הוצאה?
נצפה 292 פעמים מאז Mon, Sep 29, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > כספים > רשימת סעי... קרא עוד
איך להפוך תיק שפתחתי בלקוח כללי (לקוחות מזדמנים) ללקוח בפני עצמו ?
נצפה 146 פעמים מאז Tue, Oct 21, 2014
  כשעובדים עם "לקוח כללי" או "לקוחות מזדמנים"... קרא עוד
איך ניתן לאחד משתמשים?
נצפה 128 פעמים מאז Sun, Sep 21, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי> תצוגה> כלים ותחזוקה> ... קרא עוד
איך משנים מספר לקוח?
נצפה 179 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > תצוגה > כלים ותחזוקה > ... קרא עוד
איך הופכים תיק רגיל להיות תת תיק של לקוח אחר?
נצפה 194 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > תצוגה > כלים ותחזוקה >... קרא עוד