עודכנית - מאגר ניהול ידע
דו"חות מאמרים RSS Feed
בדוח 46 התווסף כפתור הצג לקוח
נצפה 184 פעמים מאז Tue, Apr 25, 2017
איפה? ניהול משרד > רשימת דו"חות > דוח 46 - גיול חש... קרא עוד
בדוח תזרים מזומנים התווספה אפשרות לסיכום סכומים גם במטבע זר
נצפה 176 פעמים מאז Mon, May 1, 2017
איפה?  ניהול משרד > רשימת דוחות > דוח 59 "דוח תז... קרא עוד
רישום נוכחות עובדים/משתמשים במערכת - הסבר מפורט
נצפה 228 פעמים מאז Wed, Feb 25, 2015
מאיפה מתחילים? הגדרות מערכת > ניהול משרד >&nb... קרא עוד
איך שומרים סינונים קבועים (חלון סינון) ?
נצפה 131 פעמים מאז Sun, Sep 21, 2014
איך מגיעים? מהמקום - האייקון או החוצץ שבלחי... קרא עוד
בדוחות ניהול משרד, דו"ח 25 - בשדה "תיאור פעולה אחרונה" יוצג תיאור הפעולה - במידה ולא צויין לה תיאור נוסף
נצפה 149 פעמים מאז Wed, Jul 22, 2015
איפה? רשימת דוחות ניהול משרד > דו"ח 25 - רשימת ת•... קרא עוד
בדו"ח תיקים ללא פעילות ולפני גניזה נוספו הכפתורים - "פעולות מורכבות", "הוסף לקבוצה" ו "הסר מקבוצה"
נצפה 150 פעמים מאז Wed, Jul 8, 2015
איפה? רשימת דוחות ניהול משרד > דו"ח 109 - תיקים ל... קרא עוד
בדו"ח חייבים ללא הגבלות בתקשורת (90) נוספו שדות/עמודת של "סוג תיק" ו"תוצאת מסירה"
נצפה 191 פעמים מאז Thu, Jul 23, 2015
איפה? רשימת הדוחות > דוח 90 - חייבים בתקשורת לה... קרא עוד
איך לייצא נתונים לאקסל?
נצפה 165 פעמים מאז Sun, Sep 21, 2014
איך מגיעים? לאחר סינון הרשימה שרוצים לייצ... קרא עוד
סרטון הדרכה - רשימת דו"חות המערכת
נצפה 139 פעמים מאז Mon, Mar 16, 2015
נוספה אפשרות להפיק דו"ח מע"מ זמני לטווח תאריכים נבחר
נצפה 217 פעמים מאז Mon, Feb 2, 2015
איפה? סרגל הניווט > כספים > דו"חות מע"מ מה התח&#... קרא עוד
סרטון הדרכה - דו"חות מערכת - תיקים ולקוחות
נצפה 257 פעמים מאז Sun, Jan 18, 2015
איך מפיקים רשימת הוצאות בתיחום לפי סעיפי הוצאה ?
נצפה 177 פעמים מאז Thu, Oct 23, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > סרגל הניווט > כספים > ס... קרא עוד
דו"ח הכנסות
נצפה 192 פעמים מאז Tue, Dec 9, 2014
שאלה: איזה דוחות מתייחסים להכנסות, ואיפה &#... קרא עוד
בדו"ח רווח והפסד סכומים לא הגיוניים בהוצאות
נצפה 145 פעמים מאז Mon, Sep 29, 2014
איך מגיעים? הגדרות מערכת > כספים: סיווגים ח... קרא עוד
איך מפיקים דו"ח רווח הפסד ?
נצפה 163 פעמים מאז Sun, Sep 28, 2014
איך מגיעים? סרגל הניווט > חוצץ "כספים"> דו"חו... קרא עוד
איך מפיקים תדפיס כרטיס לקוח?
נצפה 148 פעמים מאז Sun, Sep 21, 2014
איך מגיעים? מתוך כרטיס לקוח לו רוצים להו—... קרא עוד
אילו דוחות קיימים למודול מסירות?
נצפה 178 פעמים מאז Sun, Sep 14, 2014
איך מגיעים? מסך ראשי > "ניהול משרד" > רשימת דו"&#... קרא עוד