חשבונות בנק

ברשימת חשבונות בנק מוצגים חשבונות הבנק הקיימים בתוכנה. יצירת חשבונות בנק בתוכנה הכרחיים למשרדים המבצעים רישום הוצאות ניהול פקדונות ותיאום בנקים.

לייעול העבודה בהגדרות מערכת ניתן להגדיר חשבונות ברירת מחדל לביצוע תשלום לספקים, משיכות מפקדון ועוד. להסבר מפורט בנושא עבור לקישור הבא: הגדרת חשבונות בנקסינון ברירת המחדל הן חשבונות בנק בסטטוס "פעיל" לחיצה על כפתור  יציג אפשרויות סינון נוספות. לחיצה על כפתור  ללא הצבת תנאי סינון יציג את כל חשבונות הבנק במערכת.

 

רשימת הכפתורים ופעולות ברשימת חשבונות בנק:

 - יציאה מהמסך המוצג וחזרה למסך הקודם.

 - הצגת פרטי חשבון בנק.

 - הוספת חשבון בנק חדש למערכת. להסבר נוסף על אופן הוספת חשבון עבור לקישור הבא: הוספת חשבון בנק

 - הדפסת רשימת חשבונות הבנק בהתאם לדוחות ההדפסה הקיימים.

 - ביצוע תיאום בנקים לחשבון שנבחר. ביצוע התיאום הוא בין תנועות המערכת לבין תנועות חשבון הבנק. לחיצה על הכפתור תציג שתי אפשרויות לבחירה: ביצוע תיאום ידני או תיאום אוטומטי. חשוב! טרם ביצוע תיאום אוטומטי יש להגדיר את הפרמטרים לתיאום בהגדרה מס’ 82 בהגדרות מערכת. להסבר מקיף בנושא תיאום בנקים יש לעבור לחוברת ההדרכה בנושא "תיאום בנקים"

 - מחיקת חשבון בנק מהרשימה המוצגת. מחיקת חשבון בנק אפשרית כל עוד לא קיימות תנועות מערכת.

 - שינוי תצוגת הנתונים לתצוגות נוספות או לבצע סינונים אחרים. לחיצה על הכפתור תאפשר בחירת שדות לתצוגה.

 - חיפוש חשבון בנק מסויים, ברשימת חשבונות הבנק המוצגת, על פי נתון כלשהו בפרטי החשבון על פי המוצג ברשימה. ניתן להפעיל אפשרות חיפוש באמצעות לחיצה על עמודה ברשימת חשבונות הבנק, בה מעוניינים לחפש את הנתון > הקלדת הערך לחיפוש.

- Tue, Jun 23, 2020. מאמר זה נצפה 691 פעמים.
לינק מקוון: https://kb.od.co.il:6443/article.php?id=3255

Powered by PHPKB (Knowledge Base Software)